Wypożyczalnia i testy sprzętu

W lutym każdego roku posiadamy już zapowiedź kolekcji na nadchodzący sezon, tym samym rozpoczynamy wyprzedaż modeli z sezonu mijającego.

Akademia Carvingu jako autoryzowana szkoła FISCHER'a specjalnie dla Państwa prowadzi Centrum Testowe, w którym można wypożyczać najnowszy sprzęt.

Od samego początku pracowaliśmy na sprzęcie markowym, doskonałej jakości, dlatego związaliśmy się z firmą FISCHER. Dzisiaj, z perspektywy czasu stwierdzamy, że był to najlepszy wybór. Wraz z doskonałymi produktami otrzymaliśmy bowiem wiedzę i doświadczenie światowego lidera w dziedzinie narciarskiej.
FISCHER to narty, buty i wiązania. Każdy z tych elementów stanowi innowację. Stworzone tak aby indywidualnie być konkurencyjnymi ale razem są jeszcze mocniejsze.

Narty można wypożyczać na prywatne potrzeby jak również testować na naszych wyjazdach.
Uwaga:

Wypożyczanie sprzętu odbywa się po okazaniu dwóch dokumentów tożsamości bądź pozostawieniu kaucji.

Cennik wypożyczalni:


Komplet (narty, buty, kije) 20 pln/1h
Komplet (narty, buty, kije) 30 pln/3h
Komplet (narty, buty, kije) 50 pln/dzień
Wypożyczenie kompletu podstawowego wyjazd 300 pln/6dni
Buty 20 pln/dzień
Narty 40 pln/dzień
Kije 10 pln/dzień

Dotyczy wypozyczenia kompletu nart Gdańsk:
Weekend (wypozyczenie piątek po 16.00, oddanie w poniedzialek do 12.00) cena 150 zł komplet.

Zapoznaj sie z zasadami dobrego zachowania na trasach biegowych wśród sportowców >> Czytaj więcej

 

Trochę historii

Fischer jest jednym ze starszych producentów nart, zarówno biegowych jak i zjazdowych. Stabilność zapewnia przedsiębiorstwu fakt, iż jest to w dalszym ciągu prywatna firma rodzinna.

Narty, buty i wiązania Fischera są nowatorskimi produktami powstającymi przy zastosowaniu oryginalnych technologii. Każdy produkt Fischera to unikalne rozwiązanie, a ekwipunek Fischera to sojusznik w drodze do zwycięstwa. Na sprzęcie marki Fischer startują czołowi zawodnicy w alpejskim Pucharze Świata.

Przedsiębiorstwo zostało założone w 1924 roku w mieście Ried w Austrii przez Josepha Fischera. Pierwszym sportowym produktem były narty.
W roku 1974 Fischer po raz pierwszy zaprezentował rakiety tenisowe.
W sezonie 2000/01 pojawiły się wiązania narciarskie.

Obecnie wchodzą do sprzedaży nowoczesne buty narciarskie własnego projektu.
Fischer produkuje również narty skokowe oraz akcesoria do wszystkich reprezentowanych dyscyplin.


Ciekawostka:
najnowsze, ultralekkie materiały z lotniczej firmy Fischer'a FACC, nowości w konstrukcji kompozytowej rdzenia nart, optymalizacja przeniesienia energii. Fischer swoje zaawansowane technologicznie innowacje tworzy, aby uczynić narciarstwo łatwym bezpiecznym i przystępnym sportem.