Wyjazdy z Akademią Carvingu

NA NASZYCH WYJAZDACH OFERUJEMY:
  1. szkolenia grupowe z instruktorem (6 dni po 3,5 h) w cenie 500 zł
  2. szkolenia grupowe z instruktorem (6 dni po 3,5 h) w cenie 450 zł , dla posiadaczy certyfikatów szkolenia w Akademii Carvingu
  3. testy nart (najwyższe modele) 300 zł/6 dni
  4. wypożyczenie nart podstawowych 180 zł/6 dni

Szkolenia trwają 6 dni po 3,5 godziny dziennie na śniegu + 1 godzina analizy video wieczorem w hotelu co drugi dzień. Szkolenia przeznaczone są zarówno dla osób o małych umiejętnościach jak i dla osób zaawansowanych zainteresowanych jazdą sportową.

Program kursu to: nauka i doskonalenie podstawowych elementów narciarstwa (skręty równoległe, skręty krótkie, jazda w głębokim śniegu, jazda carvingowa), jazda sportowa (slalom, slalom gigant i slalom carvingowy).

Kursanci podczas zajęć są filmowani, a postępy oceniane są podczas wieczornych analiz.

Wszyscy kursanci dostają płytę DVD z nagranym materiałem filmowym i płytę CD ze zdjęciami robionymi w trakcie szkoleń na stoku.


Przystapienie do zajęć odbywa się na własną odpowiedzialność i na własne ryzyko. Kursant proszony jest o zgłaszanie instruktorowi swoich obaw i uwag jeśli zajęcia okażą się zbyt trudne.

 

Warunki uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez Akademię Carvingu pobierz
i imprez turystycznych organizowanych przez biuro podrózy Akademia Carvingu pobierz
Ogólne Warunki Ubezpieczenia SIGNAL IDUNA TRAVEL pobierz

 

 

Wstęp

Narciarstwo biegowe jest sportem tanim, łatwo dostępnym i kompletnie niczym nieograniczonym. Nie ma żadnych barier.

Biegać można po przygotowanych trasach, w parkach, lesie- wytyczać nowe, własne szlaki. Możemy także wybrać się w totalnie dzikie tereny i odkrywać nowe miejsca